Przyjdź do miejsca pełnego radości i życia

Oddajmy razem Bogu Chwałę

2022. Modlitwa - i Bó działa: Guz rak - zniknął - potwierdzone w szpitalu. . Po operacji nogi wysłuchana modlitwa - osoba bez środków przeciwbólowych, 3 kolana inne uzdrowione. 

12.2021 Po 20 latach chodzenia o kulach kobieta została uzdrowiona i chodzi bez kul. Ustąpiły też zawroty głowy, ból w kolanach oraz ból w nodze, który nie pozwalał nawet spać. Podczas modlitwy ustąpił paraliżujący ból kolan. Kobieta nie potrafiła wstawać z krzesła. Ustąpił całkowicie! Bóg przeniósł 2 osoby przez sytuacje ponad ich siły - jest WIELKI.

11.2021 Uzdrowione kolana

08.2021 Bóg uzdrowił zerwany mięsień łydki, ból całkowicie odszedł, osoba, która weszła do kościoła bardzo utykając, wyszła  normalnie bez bólu. Wspaniały Bóg.

07.2021 Bóg uzdrowił: z paraliżu twarzy, bólu części ciała, gardło, bolący migdał, uwolnił osobę od męczących rzeczy, wysłuchał modlotwyco pracę. 

06.2021 Uzdrowienie nogi, barku. Uzdrowienie z hashimoto, depresji. Bóg jest Wspaniały - rzyczwiście dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. Bóg uzdrowił psa z raka - co za wspaniałe wieści, guz usechł i odpadł, a wycinek wykazał brak raka. Uzdrowienie osoby z paraliżu twarzy. 

04.2021 Uzdrowione ramię/bark. Osoba nie mogąca jeść nic poza ścisłą dietą - wróciła do normalnego jedzenia po modlitwie. Modlitwa o poprawę relacji w rodzinie - wysłuchana - potwierdziła osoba.

03.2021 Kobieta potwierdziła u lekarzy (po badaniach histopatologicznych) uzdrowienie z raka. Bóg jest wspaniały. Na innym spotkaniu po modlitwie osoba mogła podnieść głowę i poruszać w lewo w prawo (czego wcześniej nie potrafiła - uraz po wypadku). Ostatnia także 2 osoby doznały ulgi - bóle odeszły - Bóg uzdrawia. 

02.2021 Uczulenie/alergia znakomita zmiana u małego dziecka i dorosłego po modliwie, dziecko przestało się drapać. Rodzice wdzięczni Bogu za tak szybką wysłuchaną modlitwę o uzdrowienie.

01.2021  Bóg uzdrawia emocje ludzi, daje pewność zbawienia. Bielmo z oka zniknęło parę godzin po modlitwie, ból oka odszedł po modlitwie, skręcona kostra uzdrowiona przez Boga. 

12.2020  Ból w nodze - po modlitwie odszedł od razu. Problemy ze zginaniem kolana - po modlitwie mógł zginać kolano, ból górna część brzucha po modlitwie zniknął. Lęki odeszły po modlitwie (osoba przyznała), modlitwa o pracę - wysłuchana, kilka osób wypełniło warunek zbawienia zostali ochrzczenia, na kolejne kilka osób zstąpił Duch Święty i zaczęli mówić językami Ducha Świętego.

11.2020 Wysłuchane modlitwy o: pracę 2 osoby otrzymały pracę, sprawa finansów - Bóg sprawił cud i została pozytywnie załatwiona. Po modlitwie o dary duchowe Ducha Świętego kilka osób zaczęło mówić językami Ducha Świętego. Kolejnym darem jest wykład języków (kto prosi otrzyma), który posiada kilka osób. Bóg daje "narzędzia" dary, m.in. by rozumieć co mówimy kiedy modlimy się językami Ducha Świętego. Prowadzimy ludzi, by mądrze i ku zbudowaniu używali darów Ducha Świetego.

10.2020 Bóg uzdrowił wiele osób chorych, jedna z osób skorzystała z obietnicy z listu Jakuba (po 3 dniach odzyskała pełnię sił). 4 osoby otrzymały dar wykładania języków - Chwała i wdzięczność za to co robi Duch Święty.

09.2020 Uzdowienie ukladu pokarmowego, kolejna osoba uzdrowiona - wreszcie może się wyprostować, kostka (kontuzja) uzdrowienie w momencie modlitwy, uzdrowienie nóg z martwicy - wracają do pełnej sprawności (osoba już potrafi biegać),

08.2020 - uzdrowienie małego dziecka z prawdopodobnych powikłań poszczepiennych (lekarze rozkładali ręce, nie wiedzieli co tak naprawdę się dzieje), po modlitwie z nałożeniem rąk - wszystko odeszło => Cała Chwała Jezusowi - On cały czas uzdrawia. uzdrowienie zapalenia w ciele z ogromnym bólem - po modlitwie z nałożeniem rąk ból i zapalenie odeszły.

06.2020  migrena odeszła - w imię Jezusa, telefon: 2 ważne sprawy wysłuchane modlitwy, Bóg uczynił cud i jest przełom w życiu. Dostała się osoba gdzie pragnęła i życie prywatne zaczęło się układać dzięki Jezusowi Chrystusowi - Jemu Chwała. Jezus uzdrowił chore jelita - osoba nie mogła jeść większości rzeczy, teraz je w wolności, ma radość z uzdrowienia.

05.2020 Pan Jezus uzdrowił: osobę z dolegliwości związanych z brzuchem (ból całkowicie odszedł),

Wcześniejsze działania Boga:

uzdrowienia: z raka, zmniejszające się guzy w końcu zniknęły, problem z kolanem (przestało przeskakiwać), uwolnienie z depresji (już bez tabletek), uzdrowienie słuchu, przyśpieszenie w opóźnionym rozwoju fizycznym, ból ucha (odszedł), rak oka (zniknął - stwierdzono po badaniach lekarskich), 2 osoby wyszły z raka z hospicjum, odleżyny nadnaturalnie szybko wygoiły się, 

wysłuchane modlitwy: kilka osób które były bez pracy - otrzymały pracę,